Video Podkategoria: Video

 • Makrosat oferuje systemy alarmowe, »

  Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem telewizji cyfrowej NC+. Nasze usługi świadczymy w podobny sposób dla firm, jak również dla ludzi własnych, oznacza to w obiektach użytku publicznego. Zajmujemy się hurtową sprzedażą urządzeń RTV – SAT, inteligentnych systemów zarządzania domem, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych i osprzętu domofonowego. W pakamera naszych usług wchodzą: fachowa instalacja telewizji satelitarnej oraz cyfrowej, składanie instalacji alarmowych, a oprócz tego telewizji przemysłowej, składanie systemów kontroli dostępów, a oprócz tego zamontowanie sprzętu, takich w charakterze domofony i dodatkowo wideodomofony. Proponujemy również serwis urządzeń łączności radiowej CB oraz serw pogwarancyjny na sprzedawany poprzez na utensylia. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej spółki, znajdującej się w Toruniu pod ulicy Olsztyńskiej czy też wejścia na naszą stronę internetową WWW, dokąd znajduje się pełna propozycja firmy.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonferencje »

  Netix to najlepsza przedsiębiorstwo na rynku, o ile chodzi o usługi z zakresu IT. Z nami każda video konferencja będzie przyzwoicie przygotowana i przebiegnie znakomicie, jako że ich usługi są kompleksowe. Przedsiębiorstwo to ma do zaoferowania wszystkim klientom znaczne ilości profesjonalnego sprzętu. Wyposaży także gładko każdą salę wideokonferencyjną. Ważną częścią ich propozycji jest również połączenie systemów, a do niej zaliczają się między innymi: prace związane z budową sieci WAN a oprócz tego wielu innych (w tym projektowanie), fachowa pomoc w czasie konsultacji, która ma posługiwać temu, żeby systemy działały w wyższym stopniu skutecznie, prace konserwatorskie i inne, które sprawiają, że system działa znakomicie, kodowanie danych oraz inne usługi poprawiające bezpieczeństwo użytkowników. Przedsiębiorstwo potrafi wydedukować a także zadowolić, każdego klienta.

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany projekcyjne »

  AJSKOM to doskonałe wyjście dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie planują nabyć porządne projektory multimedialne w bardzo dobrej cenie. Stawiamy w pierwszej kolejności na wysoką jakość, z tej przyczyny współpracujemy wyłącznie z renomowanymi wytwórcami projektorów. Z naszej bogatej oferty sprzedażowej polecamy przede wszystkim znakomite projektory wideokonferencyjne a oprócz tego ekrany projekcyjne, które pośród naszych klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. O ile nie wiedzą Państwo jeszcze jaki sprzęt wybrać, to nasi personel z wielką przyjemnością pomogą wam dokonać właściwego wyboru. Dla nas bardzo ważnym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też dostarczamy tylko sprawdzone systemy a także rozwiązania, które w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają konkurencji.

  Data dodania: 25 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Video

Video - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice