Noclegi SopotStrony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Tajemniczy Klient, badania tajemniczy klient »

  Bardzo praktyczne szkolenia, które nie mówią tylko co należy robić, ale ukazują jak należy to zrobić oraz tłumaczą dlaczego tak, a nie inaczej. Doświadczeni trenerzy, którzy sami przez min. 8 lat sprzedawali, negocjowali lub zarządzali, a nie tylko ukończyli szkolenie z takiego zakresu i posiadają określony certyfikat. To my określamy standard realizacji tej usługi. Codziennie dbamy o jakość wykonywanych przez nas usług.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sonel S.A. - Przyrządy pomiarowe »

  Bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z obszerną propozycją marki SONEL ? ekskluzywnego producenta najwyższej jakości elektrycznych urządzeń pomiarowych. Oferta firmy skierowana jest głównie do firm elektrycznych, stacji diagnostycznych czy do użytku domowego. Jednym z najpopularniejszych instrumentów oznaczonych emblematem marki SONEL jest kamera termowizyjna, używana przy istotnych i dystansowych testach temperatury narzędzi. Spółka oferuje swoim kontrahentom również kompleksowy montaż elektroniki i komponentów elektronicznych modułami SMT i THT, a dla poszukujących technicznej wiedzy sporządzane są też rozliczne szkolenia termowizja. SONEL to pewny partner w przemyśle i nieoceniona pomoc podczas pracy z elektrycznością.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs drony Wrocław »

  Ośrodek szkolenia AIRBORN zaprasza do zapisywania się na kursy w zakresie latania bezzałogowymi statkami powietrznymi. Zapraszamy osoby, które na co dzień mają styczność z dronami, a także nowicjuszy, którzy dopiero planują rozpocząć swoją karierę w tym zakresie. Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Działamy na terenie całej Polski (w tym też organizujemy szkolenia we Wrocławiu), pomagamy w wypełnieniu formalności, udostępniamy sprzęt (nie musisz posiadać własnego drona), przygotowujemy do pozytywnego zaliczenia egzaminu UAVO. Naszym priorytetem jest przekazanie Ci wiedzy, która przyda się podczas latania dronem w różnych warunkach, świadcząc różne usługi (monitoring sieci elektroenergetycznych i infrastruktury, naloty geodezyjne do ortofotomap, tworzenie modeli trójwymiarowych, prace inspekcyjne, poszukiwawcze i ratunkowe).

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ISO »

  Warto zastanowić się nad szkoleniami i podnosić ciągle swoje kwalifikacje. Działania takie z pewnością wpłyną na podniesienie naszych zarobków, przyczynia się do awansu. Wybierając którekolwiek szkolenie iso podnosimy swoje umiejętności i z pewnością będziemy mogli zapewnić sobie lepszą pracę, oraz większe kwalifikacje zawodowe, tak niezbędne w dzisiejszych czasach. Przedstawiamy firmę zajmującą się wdrożeniami w bardzo rozległym zakresie, możesz w naszym przedsiębiorstwie zrealizować certyfikat ISO. Jest to propozycja, którą świadczymy w bardzo rzetelny sposób. Najistotniejsza jest dla nas wydajność przeprowadzanych wdrożeń jak i szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo obszernym wątkiem, lecz nie każdy oferuje usługi w taki kompetentny sposób. Szkolenia ISO, które robimy dostępne są w dużej ilości miast polski w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się również usługami jak wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się dużą ilością przeprowadzonych wdrożeń. Wdrożenia ISO są niezwykle pożądane, a nasza jednostka dokonuje wdrożeń w całej Polsce.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Motos szkoła jazdy. Nauka jazdy Stalowa Wola »

  Motos szkoła jazdy to jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce. Zatrudnia najwyższej klasy nauczycieli, którzy doskonale wiedzą jak uczyć i dobrze jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która troszczy się o dobrą jakość usług i zadowolenie Kursantów. MOTOS to poważna firma z tradycjami. Posiada w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której uczniowie mogą rozwiązywać testy w taki sam sposób jak będą zdawać na egzaminie w WORD. Flota aut jest nowa i w pełni sprawna, spełnia wszelkie wymogi stawiane przez przepisy. Auta używane w naszej firmie są identyczne jak te w placówkach WORD. Zapraszamy serdecznie na teoria prawa jazdy Stalowa Wola to nasza specjalność i główna działalność firmy. Zajmujemy się tym od czternastu lat i jesteśmy w tym specjalistami, dzięki temu MOTOS otrzymał patronat Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Naszym atutem jest ogromna zdawalność kursantów. Pozytywną opinie o naszej firmie możesz zasięgnąć wśród rodziny i znajomych. Wyszkoliliśmy prawie 40 000 kursantów wiec na pewno ktoś z nich był wcześniej naszym klientem. Jesteśmy pewni że dobrze nas wspominają. Ważnym aspektem działalności naszej firmy jest również kierowca zawodowy Stalowa Wola. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zamiłowaniem aby w jak najlepszy sposób przeszkolić kursantów, w końcu od tego może w przyszłości zależeć ich bezpieczeństwo na drodze... Na jazdy można umówić się w dowolnym odpowiadającym Państwu terminie również w soboty i niedziele więc niema problemu jeśli ktoś pracuje lub studiuje; dopasujemy się do Was. Uczniów odbieramy z pod domu a później odwozimy. Serdecznie zapraszamy - na pewno będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • programowaniezajeciadladzieci.pl »

  Każdy rodzic będzie w stanie bez kompletnie żadnego problemu wybrać najlepszą ofertę od najniezwyklej renomowanego przedsiębiorstwa, jakie specjalizuje się w świadczeniu najlepszych usług. Przedstawiamy albowiem w jaki sposób wybrać stosowny kurs na terenie Barcelony, aby dziecko rzeczywiście wyniosło z niego sporo wartościowych umiejętności i aby na kursie zdobywanie rzetelnej wiedzy nie stanowiło kompletnie żadnego problemu i odbywało się w niezwykle przyjemny sposób. Zajęcia dla dzieci, na jakich najmłodsi zdobywają wiedzę na temat programowania weselą się dzisiaj niezmiernie dużą popularnością i są faktycznie chętnie wybierane poprzez najmłodszych. Można na takich kursach zdobywać niesłychanie wartościową wiedzę i najmłodsi mogą czerpać niezmiernie dużą radość i zadowolenie z samego wzięcia udziału w tego typu wydarzeniach, na jakich można pozyskać mnóstwo interesujących informacji związanych z tworzeniem oprogramowania. Nasz blog przekazuje wartościową wiedzę w tych tematach i powoduje, iż szkolenia z programowania dla dzieci nie mają przed rodzicami kompletnie żadnych tajemnic.

  Data dodania: 13 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.palacwkonarach.pl : szkolenia świętokrzyskie »

  Czy chcesz wypocząć w otoczeniu malowniczych terenów na terenie województwa świętokrzyskiego? Świeże powietrze, wszechobecna przyroda i również śpiew ptaków... Czy może być coś piękniejszego? Pałac w Konarach zaprasza! To idylliczne miejsce do perfekcji sprawdzi się podczas rodzinnego wypoczynku, organizacji różnego rodzaju uroczystości tj. wesela, komunie, chrzciny. Nasz hotel to połączenie luksusu i elegancji, pięknego pałacowego stylu oraz wykwalifikowanej a także miłej obsługi. Do dyspozycji gości oddajemy 20 pokoi, jedno a oprócz tego dwuosobowych (w tym dla osób niepełnosprawnych). Do każdego pokoju przynależy racja łazienka. Nadto w pokojach czynny jest internet, telewizja a także klimatyzacja, zaś na obszarze obiektu pływalnia, sauny, siłownie, itp. Zapraszamy serdecznie miłych Gości do odwiedzin naszego hotelu.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Active-Learning to certyfikowana szkoła językowa mieszcząca się w Krośnie. Zajmujemy się prowadzeniem kursów języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania. Rzeczą, która nas wyróżnia spośród innych szkół językowych w Krośnie jest tworzenie małych, dwu- lub trzyosobowych grup lub indywidualna praca z lektorem. Zajęcia w naszej szkole dostosowywane są do potrzeb klienta, a ich terminy ustalane według jego dyspozycyjności. W naszej szkole uczą się już nawet niespełna 3-letnie dzieci w ramach kursu Active-Kids.
  Active-Learning z Krosna to nie tylko kursy językowe. Prowadzimy także szkolenia z wybranych programów komputerowych, które opierają się na praktycznej pracy z komputerem.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • kursy instruktorskie »

  Poszerzając swoja wiedze akademicką właściwie często istnieje ewentualność poprawienia pewnych zręczności praktycznych w danej wersji. Aranżowane coraz częściej bogatego rodzaju kursy trenerskie są w stanie, zatem w fenomenalny sposób przygotować każdego zaciekawionego do roboty w zawodzie trenera.

  Możliwie w każdym mniej lub bardziej sprawnie planowanym kursie możliwe jest, bowiem uczestnictwo teoretyczne jak i typowo praktyczne w danym zakresie trenowań.

  Oczywiście aby móc w późniejszym okresie pracować, czy też spełniać się w jakimkolwiek szczeblu w tym kierunku musimy ukończyć finalny egzamin, dzięki któremu osiągniemy wyborne nam certyfikaty i uprawnienia. Co ważniejsze dopełnianie jednego rodzaju kursu nie przeszkadza nam w tym żeby brać uczestnictwo w kolejnych mniej lub bardziej zbliżonych do siebie odmianach bądź dziedzinach.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • pełne szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Żeglarz Jachtowy to najniższy stopień żeglarski, uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych przez osoby powyżej 14 roku życia. Uprawnienia te dostaje się po zaliczeniu egzaminu z teorii a oprócz tego praktyki. Nasza Szkoła Żeglarska Junga oferuje Państwu zdobycie patentu w czasie pięciodniowego intensywnego kursu. Kurs na Patent Żeglarza Jachtowego obejmuje codzienną, dziewięciogodzinną naukę. Wykłady i nauka praktyczna prowadzone są od poniedziałku do piątku, w terminach najpierw ustalonych, ale praktycznie warsztaty rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Naszych kursantów powierzamy profesjonalnej kadrze szkoleniowców. Wszystkie informacje kontaktowe dostępne są na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Osobom przyjezdnym oferujemy noclegi w hostelach, na jachcie albo w apartamentach. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych na naukę żeglarstwa.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław, »

  EKOOKNO to doświadczona oraz rzetelna firma usługowa, która proponuje swoim klientom najwyższej klasy kursy bhp w bardzo konkurencyjnych cenach. Warsztaty organizujemy w miejscowości Wałbrzych. Możemy pochwalić się nie tylko bardzo dużym doświadczeniem, ale również wieloma zadowolonymi klientami, którzy w każdym momencie zachwalają nasze kompleksowe szkolenia bhp oraz dodatkowo polecają je swoim znajomym. Nasze oferta skierowana jest zarówno do firm jak i kontrahentów osobistych. Zatrudniamy rzetelnych szkoleniowców na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nadzieje nawet najbardziej wymagających nabywców. Pełna propozycja naszych szkoleń zawartą jest na naszej stronie www ekobhp. eu do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy. O ile od dłuższego czasu poszukiwali Państwo najwyższej klasy szkoleń bhp, niemniej jednak nie mogliście niestety znaleźć żadnej intrygującej oferty w niskich kosztach to nasze szkolenia ze stuprocentową pewnością zaspokoją wasze nadzieje.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy trenerskie »

  Jeszcze zupełnie do nie tak dawna niemało osób kursy trenerski uważało za coś wyjątkowo zbytecznego i nie całkiem potrzebnego w korzystaniu w ciągu realizowania swojej profesyj. Jedna kże po wprowadzeniu fachowych szkoleń oferujących doskonałe przygotowanie w planie trenerskim dla osób spragnionych dysponować miarodajne, czasami dość nie normalne zdolności w danym kierunku, zaciekawienie kursami dość pokaźnie się zmieniło. W dniu dzisiejszym kursy tego wariantu są porządnie przygotowane tak jak dla kadry zarządzającej dana jednostką, czyli dla je prezesa, dyrektorów strukturalnych oraz kierowników wyższego stopnia osobnych działów firmy. Raz za razem nagminniej z rozwiązań znajdujących się programie ćwiczebnym wykorzystują nawet sami posiadacz firm, naturalnie jeśli wpierw się zgłoszą na danego rodzaju szkolenie instruktażowe. Naturalnie nie oznacza to, że osoby, jakie w pełni i doskonale realizują się w swoim zawodzie nie mogą skorzystać z alternatywy, jakie proponuje im ukończenie kursu. Każdy wydajnie zorganizowany kurs trenerski zdoła być wykorzystany dodatkowo przez jednostek, które są reprezentantami samorządów, różnorodnego rodzaju urzędów oraz instytucji administracyjnych i globalnych. Nader często po możliwości, które przekazują poszczególnego typu kursy sięgają także politycy i inni działacze. Kończenie kursu, bowiem zapewnia stanie się prawdziwym mentorem w swojej wersji oraz doskonale poprawiać osobisty wizerunek i umiejętnie nawiązywać komunikacje miedzy humanistyczną.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego online »

  Każdy kto właściwie chce rozwijać swoją karierę na pewno wie, że oznacza to regularne inwestowanie w rozwój swoich umiejętności. Poszerzanie posiadanych kwalifikacji jest tym bardziej niezbędne gdy ktoś pracuje w szkolnictwie. Nauczyciele języka angielskiego powinni nieustannie poznawać nowe metody przekazywania wiedzy i również tym samym zapewniać swoim uczniom edukację na najwyższym z możliwych poziomów. O ile kogoś interesują kursy oraz szkolenia dla nauczycieli angielskiego, to na pewno powinien przyjrzeć się ofercie Elt Events. Elt Events umożliwia łatwy dostęp do kalendarza różnego gatunku szkoleń, i również konferencji, które są przeznaczone dla wszystkich nauczycieli języka angielskiego, którzy pragną kwitnąć w swoim zawodzie. Elt Events to bez zarzutu wyjście tak aby namierzyć wszystkie interesujące wydarzenia w okolicy.

  Data dodania: 21 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • http://msz.czest.pl/ »

  Masaż to nie tylko doskonały element relaksu i wypoczynku, ale również świetnie działający na krążenie zabieg, który może występować w przeróżnych formach i być elementem nieodłącznym w procesie relaksu po ciężkim dniu w pracy. czy męczącym tygodniu przepełnionym obowiązkami. Zainteresowanie profesjonalnie wykonanym masażem cały czas rośnie, dlatego też bardzo często dąży się do tego, aby masaż realizować w sposób jak najbardziej skuteczny i w pełni zgodne z ustalonymi technikami. Kształcenie w obrębie techniki masażu które oferujemy, to doskonała forma nabywania praktycznych, a jednocześnie także bardzo istotnych teoretycznych informacji w dziedzinie poszczególnych typów masażu. Wyspecjalizowana kadra prowadzących o najwyższym stopniu doświadczenia, z radością udzieli koniecznych informacji pomoże w realizacji właściwych wyborów zawodowych. Proponujemy również inne kierunki, takie jak kosmetolog, farmaceuta i inne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Podstawą zysku wielu przedsiębiorstw są oszczędności uzyskane na płaceniu mniejszych podatków, przy obrotach firm sięgających kilkaset tysięcy złotych rocznie zaoszczędzenie kilkunastu tysięcy złotych dzięki optymalizacji podatkowej to recepta na zwiększenie zysków w firmie.

  Prowadzimy szkolenia z największego i najbardziej dokuczliwego podatku dochodowego jakim jest VAT. Znajomość prawa podatkowego oraz sposobów na ominięcie jakże kłopotliwego podatku VAT to sposób na zwiększenie dochodu firmy. Znamy się na podatkach oraz na najnowszym prawie podatkowym, dzięki czemu doradzamy Państwu jak sprawić aby Państwa przedsiębiorstwo stało się rentowne.

  Podatki płaci każda firma, na szkoleniu VAT dowiedzą się Państwo jak wypełniać formularze podatkowe, i jak prawidłowo wypełniać wnioski o ulgi podatkowe, jak starać się o dotacje oraz jak odwlekać termin płatności podatków, oraz jak wybrnąć z trudnych sytuacji i pomyłek przy naliczaniu podatku.

  Szkolenia podatkowe prowadzone są w Łodzi, przez wykfalifikowanych znawców prawa którzy na bieżąco prowadzą własne działalności gospodarcze jako doradcy podatkowi.

  Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń firmy Rewolucja Umysłów!

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice