Strony związane z hasłem 'Windy':

 • Serwis wind - Świnoujście i Gorzów Wielkopolski »

  Z pewnością konserwacja wind musi być odpowiednio częsta, bo jeżeli chcemy, aby polskie windy jeszcze przez dłuższy czas charakteryzowały się znośnym standardem: czyli nie siały zagrożenia, przydałoby się dbać o to. W zasadzie z akurat windami jest dobrze, trudno na coś przesadnie się uskarżać. Zatem członkowie spółdzielni mieszkaniowych muszą częściej sięgać po usługi takich firm, które trudnią się konserwowaniem wind. Całkiem dużo działa takich biznesów, przede wszystkim w dużych miastach: Kraków, szczecin, Warszawa, Katowice, itp. Bylibyśmy raczej nierozsądni, gdybyśmy deprecjonowali wielkie znaczenie takich przyrządów jak przykładowo dźwigi panoramiczne. Powinniśmy pamiętać, że chociaż czymś możliwym jest wypadek, nawet taki śmiertelny, z właśnie udziałem wind. Stare porzekadło mówi, iż Polacy są mądrzy, ale wyłącznie po szkodzie. Naprawdę nie ma sensu potwierdzić owe wiekowe hasło.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windy-towarowe.pl: szybciej, sprawniej, bezpieczniej »

  Windy towarowe to wspaniały wynalazek, znacząco usprawniający transport między kondygnacjami budynku. Podobnie rzecz ma się z platformami towarowymi, oferującymi możliwość transportu ładunku na wysokość aż dwunastu metrów, a także schodołazami towarowymi, czyli ręcznymi aluminiowymi wózkami, które dzięki specjalnej budowie są niezastąpione, jeśli chodzi o transport ciężkich, nieporęcznych ładunków po schodach. Gdzie najlepiej nabyć tego typu urządzenia? W firmie, która ma za sobą setki udanych realizacji, w firmie, która ma za sobą ponad półtora dekady doświadczenia w branży. W firmie, która na produkcji i montażu tego typu urządzeń zjadła zęby. Marka windy-towarowe. pl należy do znanego i cenionego w kraju producenta i importera wind – firmy LiftPlus z Wrzosowej nieopodal Częstochowy. Zapraszamy do siedziby firmy oraz do klikania w link prowadzący do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • LIFT PLUS – windy peronowe dla niepełnosprawnych, schodołazy »

  Urządzenia dostępne w ofercie firmy Lift Plus świetnie sprawdzają się w walce z szeroko rozumianymi barierami architektonicznymi. Windy dla niepełnosprawnych, schodołazy, platformy i krzesełka przyschodowe, podnośniki i wanny pacjenta, szyny i rampy najazdowe – to tylko kilka przykładów urządzeń, które możecie znaleźć na stronie LiftPlus. pl. Uwaga, uwaga! Na nasze urządzenia można dostać dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nawet do 95%! Jak to zrobić? Komu przysługuje dofinansowanie z PFRON? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy fachowe doradztwo; na naszej stronie internetowej znajdą Państwo czat on-line, na którym nasi pracownicy chętnie opowiedzą Państwu o naszych urządzeniach i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy na Liftplus. pl już dzisiaj!

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice