Telefony Podkategoria: Telefony

 • Wirtualna centrala »

  Wirtualna centrala actio. pl. Dostarczamy rozwiązania telekomunikacyjne dla osób indywidualnych a także dla biznesu. Zapewniamy także hostowane systemy, takie jak wirtualna centrala bądź wirtualny fax w niskich cenach. Nasze przedsiębiorstwo działa w branży VoIP już od 2006 roku, wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość dostarczanych przez nas usług. Certyfikowani eksperci pomocy dla PBX jak również 3CX Phone System, doglądają systemu bez przerwy, z kolei pomoc techniczna pomoże w ustawianiu konkretnego sprzętu VoIP. Jeśli interesuje Cię oferta actio, pomożemy Ci przenieść swój numer telefonu załatwiając wszystkie formalności. Skontaktuj się z nami, a my wypełnimy za Ciebie wszystkie formalności i pomożemy przenieść obecne numery. Telefonia VoIP dla korporacji a także domu. Idealne rozwiązanie dla średnich i dużych korporacji jak i dla domu. Telefonia internetowa pomoże obniżyć rachunki telefoniczne jak również umożliwi konferencje telefoniczne dla wielu osób. Skorzystaj z opcji jakie daje wirtualna centrala, ze względu na technologię 3CX Phone System możesz korzystać z wysokiej jakości połączeń. Actio istnieje w branży telefonii internetowej już od dekady, długotrwałe doświadczenie przenika jakość świadczonych przez nas usług. Dyplomowani eksperci pomocy dla PBX jak również 3CX Phone System, czuwają nad systemem bez przerwy, z kolei infolinia techniczna pomoże w instalowaniu dowolnego sprzętu VoIP. Mamy w zanadrzu także hostowane systemy, takie jak wirtualna centrala lub wirtualny fax w korzystnych cenach.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pełny serwis systemów telekomunikacyjnych »

  Funkcjonujemy w branży telekomunikacyjnej. Jako pierwsza i z całą pewnością jedyna spółka w Polsce specjalizujemy się w naprawach elektronicznych pakietów telekomunikacyjnych. Jesteśmy firmą, która posiada duże wiedzę praktyczną w naprawie, montażu i uruchamianiu wykwintnych technologicznie urządzeń elektronicznych. Wykonywana przez nas naprawa systemów telekomunikacyjnych, wykonywana w zbudowanym przeze mnie unikalnym centrum napraw pakietów telekomunikacyjnych, jest przeprowadzana kompleksowo i z największą starannością. Na wszelkie naprawione pakiety udzielamy zapewnień z opcją wykupu dodatkowego okresu gwarancyjnego. W dodatku paramy się handlem detalicznym i hurtowym podzespołami elektronicznymi wykorzystywanymi w telekomunikacji, pakietami central komutacyjnych, w mojej spisie produktów i usług można odkryć na 100% na przykład obwód drukowany pcb.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • apple Toruń »

  SERWIS MACBOOK

  Profesjonalny serwis Mackbook. Gwarantujemy solidne i ekspresowe wykonanie usługi.
  Jeśli chcecie aby Wasz sprzęt został naprawiony a koszt nie był zawyżony przez wymianę uszkodzonego układu, to trafiliście we własciwe miejsce.
  Najlepsi inżynierowie zajmą się każdym pozostawionym u nas sprzętem.

  CZYSZCZENIE

  Zauważyłeś, że Twój Macbook pracuje coraz wolniej i wolniej? Jego temperatura podczas pracy znacznie wzrosła od momentu kupienia? Problemem może być zakurzenie i zabrudzenie części odpowiedzialnych za ustrzymanie odpowiedniej temperatury. Zgłoś się do nas.
  NAPRAWA PO ZALANIU CIECZĄ

  Macbook jest bardzo wrażliwy na wilgoć. Jeśli zdarzy Ci się zalać swojego Macbook’a wyłącz go natychmiast i przynieś do nas. My zajmiemy sie resztą.

  WYMIANA BATERII

  Bateria wytrzymuję Ci krócej niż zazwyczaj, a może Twój Macbook potrafi pracować tylko i wyłącznie podłączony pod ładowarkę? Najczęściej jest to spowodowane zużytą już baterią. Serwis Macbook wymieni uszkodzoną lub przestarzałą baterię.
  WYMIANA MATRYCY

  Wymiana matrycy, to dla nas również nie jest problem. Zostaw u nas swój sprzęt, a usługa zostanie wykonana szybko, sprawnie i tanio.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

Telefony - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice